Junioren/Jeugd Circuit Deel 1: 15-10-2017



Aantal deelnemers:7
Aantal starts:16
Behaalde PR's:9

De grootste verbetering werd geleverd door: Marit Rog, met een tijd van 3:12.98 op de 200 wisselslag.
Een verbetering van 16%.

Podiumplaatsen
goud
Milou Klaassen-200 wisselslag
zilver
Liam Darrah-100 wisselslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Milou Klaassen-100 schoolslag
brons
Cas Berns-100 wisselslag
Cas Berns-400 vrije slag
Liam Darrah-100 vlinderslag

Nationale Zwemcompetitie Deel 1: 30-09-2017



Aantal deelnemers:20
Aantal starts:49
Behaalde PR's:26

De grootste verbetering werd geleverd door: Veralique Tax, met een tijd van 0:25.93 op de 25 rugslag.
Een verbetering van 42%.

Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 rugslag
Ilja Schuit-25 rugslag
Liam Darrah-50 vrije slag
Liam Darrah-100 wisselslag
Lucas Koper-50 vrije slag
Marit Rog-50 vrije slag
Meike Vos-50 schoolslag
Milou Klaassen-50 vrije slag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Suze Machielsen-50 vrije slag
Ties van den Hoogen-50 schoolslag
zilver
Ilja Schuit-50 vrije slag
Ruben de Wildt-100 wisselslag
Stan Keuvelaar-50 vrije slag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
Suze Machielsen-25 rugslag
Ties van den Hoogen-25 rugslag
brons
Arash Faradjian-50 vrije slag
Lucas Koper-25 rugslag

Meerkamp Deel 1: 23-09-2017



Aantal deelnemers:16
Aantal starts:31
Behaalde PR's:15

De grootste verbetering werd geleverd door: Liam Darrah, met een tijd van 1:38.36 op de 100 schoolslag.
Een verbetering van 14%.

Podiumplaatsen
goud
Lars de Bakker-50 vrije slag
Lars de Bakker-100 rugslag
Liam Darrah-50 rugslag
Liam Darrah-100 schoolslag
zilver
Cas Berns-100 rugslag
Meike Vos-100 schoolslag
Ruben de Wildt-50 rugslag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Youri Keuvelaar-50 schoolslag
brons
Cas Berns-50 vrije slag
Ilja Schuit-50 vrije slag
Thijs de Bakker-100 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 vrije slag
Ties van den Hoogen-50 rugslag

Minioren/JuniorenCircuit Deel 1: 16-09-2017



Aantal deelnemers:17
Aantal starts:40
Behaalde PR's:23

De grootste verbetering werd geleverd door: Ties van den Hoogen, met een tijd van 1:56.51 op de 100 schoolslag.
Een verbetering van 24%.

Podiumplaatsen
goud
Lucas Koper-50 vrije slag
Ruben de Wildt-100 schoolslag
Ruben de Wildt-100 vrije slag
Suze Machielsen-100 schoolslag
Ties van den Hoogen-100 schoolslag
zilver
Meike Vos-50 schoolslag
Ilja Schuit-50 vrije slag
brons
Melaku Tax-50 vrije slag
Lars de Bakker-100 vrije slag

Clubkampioenschappen 2017: 25-06-2017



Aantal deelnemers:33
Aantal starts:117
Behaalde PR's:85

De grootste verbetering werd geleverd door: Iris Pustjens, met een tijd van 0:32.77 op de 25 schoolslag.
Een verbetering van 30%.

Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 rugslag
Lars de Bakker-50 vrije slag
Lars de Bakker-50 rugslag
Lars de Bakker-100 wisselslag
Suze Machielsen-25 vrije slag
Suze Machielsen-25 schoolslag
Youri Keuvelaar-50 schoolslag
zilver
Arash Faradjian-25 vrije slag
Cas Berns-50 rugslag
Cas Berns-100 wisselslag
Ilja Schuit-25 schoolslag
Ilja Schuit-25 rugslag
Lars de Bakker-50 schoolslag
Youri Keuvelaar-50 vrije slag
brons
Britt van de Kant-25 vrije slag
Cas Berns-50 vrije slag
Eline Pustjens-25 schoolslag
Stan Keuvelaar-50 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 wisselslag
Suze Machielsen-25 rugslag
Youri Keuvelaar-50 rugslag