Minioren/JuniorenCircuit Deel 2: 09-12-2017



Aantal deelnemers:14
Aantal starts:30
Behaalde PR's:25

De grootste verbetering werd geleverd door: Mirthe Leenders, met een tijd van 0:59.82 op de 50 vlinderslag.
Een verbetering van 24%.

Podiumplaatsen
goud
Ilja Schuit-100 schoolslag
Lucas Koper-50 vlinderslag
Ruben de Wildt-400 vrije slag
zilver
Ilja Schuit-50 vlinderslag
Milou Klaassen-50 vlinderslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Mirthe Leenders-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-100 schoolslag
Suze Machielsen-200 wisselslag
Ties van den Hoogen-50 vrije slag
brons
Milou Klaassen-100 schoolslag
Stan Keuvelaar-50 vlinderslag
Stan Keuvelaar-100 wisselslag

Swimkick 1: 05-11-2017



Aantal deelnemers:14
Aantal starts:26
Behaalde PR's:22

De grootste verbetering werd geleverd door: Iris Pustjens, met een tijd van 0:35.62 op de 25 rugslag.
Een verbetering van 11%.

Podiumplaatsen
goud
Arash Faradjian-25 rugslag
Arash Faradjian-50 schoolslag
Britt van de Kant-25 rugslag
Britt van de Kant-25 schoolslag
Iris Pustjens-25 schoolslag
Liza Janssen-25 rugslag
Sander Minkhorst-25 rugslag
Sander Minkhorst-50 schoolslag
Suze Machielsen-100 schoolslag
zilver
Eline Pustjens-25 rugslag
Ilja Schuit-50 rugslag
Ilja Schuit-50 schoolslag
Liza Janssen-25 schoolslag
Lucas Koper-50 rugslag
Stein Geurts-25 rugslag
Stein Geurts-25 schoolslag
brons
Lucas Koper-100 schoolslag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 2: 04-11-2017



Aantal deelnemers:9
Aantal starts:15
Behaalde PR's:13

De grootste verbetering werd geleverd door: Jens Cobussen, met een tijd van 1:34.09 op de 100 vrije slag.
Een verbetering van 9%.

Podiumplaatsen
goud
Liam Darrah-50 rugslag
Liam Darrah-200 wisselslag
Youri Keuvelaar-100 schoolslag
Youri Keuvelaar-200 rugslag
zilver
Lars de Bakker-200 rugslag
Marit Rog-100 vlinderslag
Milou Klaassen-50 schoolslag
Thijs de Bakker-50 rugslag
brons
Stan Keuvelaar-200 rugslag

Meerkamp Deel 2: 28-10-2017



Aantal deelnemers:18
Aantal starts:32
Behaalde PR's:16

De grootste verbetering werd geleverd door: Ilja Schuit, met een tijd van 0:53.95 op de 50 rugslag.
Een verbetering van 14%.

Podiumplaatsen
goud
Liam Darrah-50 vrije slag
Stan Keuvelaar-50 schoolslag
Suze Machielsen-50 schoolslag
Ties van den Hoogen-50 schoolslag
zilver
Ilja Schuit-50 rugslag
Lars de Bakker-50 schoolslag
Lars de Bakker-100 vrije slag
Liam Darrah-100 rugslag
Ties van den Hoogen-100 vrije slag
Youri Keuvelaar-100 schoolslag
brons
Cas Berns-50 schoolslag
Ilja Schuit-50 vrije slag
Thijs de Bakker-100 rugslag

Junioren/Jeugd Circuit Deel 1: 15-10-2017



Aantal deelnemers:7
Aantal starts:16
Behaalde PR's:9

De grootste verbetering werd geleverd door: Marit Rog, met een tijd van 3:12.98 op de 200 wisselslag.
Een verbetering van 16%.

Podiumplaatsen
goud
Milou Klaassen-200 wisselslag
zilver
Liam Darrah-100 wisselslag
Milou Klaassen-100 wisselslag
Milou Klaassen-100 schoolslag
brons
Cas Berns-100 wisselslag
Cas Berns-400 vrije slag
Liam Darrah-100 vlinderslag